Zapowiedź meczu!

ZAPOWIEDŹ 4 KOLEJKI!

Już w niedzielę Nasza drużyna rozegra kolejne ligowe starcie. Tym razem Jamielnik wystąpi przeciwko zespołowi ze Smykówka, który to jeszcze sezon temu mierzył swoje siły w rozgrywkach A-klasowych. Smykówko w miniony weekend zdobyło pierwsze punkty w tym sezonie i wzbogaciło się o 3 oczka po wygranej z Kazanicami i z pewnością będą chcieli podtrzymać tę dobra passę, my zaś zremisowaliśmy z drużyną Szymbarka co dało nam jeden punkt i pozycje lidera w tabeli.

Czy Jamielnik zdoła pokonać przeciwnika?  Czy zdobędziemy komplet punktów i utrzymamy się na pierwszym miejscu? A może to Smykówko wygra swój 2 mecz z rzędu... Odpowiedzi na wszystkie pytania poznamy już w niedziele na co już dziś serdecznie ZAPRASZAM!