LZS WARDROM JAMIELNIK 0:0 GKS LZS SZYMBARK

CENNY PUNKT DLA WARDROMU!

W minioną niedzielę na boisku w Jamielniku w ramach trzeciej kolejki rozgrywek o mistrzostwo B-Klasy doszło do konfrontacji drużyn LZS WARDROM JAMIELNIK-GKS LZS SZYMBARK.

Z początku spotkania to goście mieli przewagę i co chwila niebezpiecznie zbliżali się pod bramkę Galasa, ale wszystkie akcje zostawały przerwane przez naszych obrońców lub na posterunku był Tomek. Dopiero pod koniec pierwszej połowy udało się nam zaatakować bramkę rywala i tak to najpierw Cabaj po podaniu Otremby rajdem prawą stroną boiska dociera pod linie końcowa boiska lecz akcja kończy się niedokładnym dośrodkowaniem wyżej wymienionego do Gorzki. Z każdą minutą gra wyglądała coraz lepiej i kilkakrotnie Gorzka postraszył szyki obronne Szymbarka lecz nie udało mu się przedrzeć i oddać dokładnego strzału. w 44' chyba w najdogodniejszej sytuacji do zdobycia bramki był Kirzeniewski któremu brakuje zimnej krwi i wykonując rzut wolny tuż zza pola karnego trafia prosto w bramkarza przyjezdnych.

W przerwie trener Wybult motywuje zawodników do jeszcze większego poświęcenia i walki, oraz dokonuje jednej zmiany, sam opuszcza plac gry a zastępuje Go Bartosz Dymowski.

Druga odsłona to typowa wymiana ciosów przez obie drużyny i jedni i drudzy co chwila groźnie atakowali bramkę przeciwnika lecz wszystko kończyło się na czujnych obrońcach. W 60' ma miejsce kolejna zmiana obolałego Radka Schramke zastępuje Tomasz Dziomba. ostatnia zmiana ma miejsce w 80' za Dawida Przekopowicza na boisko wbiega Szymon Skręta.

Mecz kończy się bezbramkowym remisem, lecz wywalczyliśmy jeden punkt który przyczynił się do tego że objęliśmy pozycje lidera w tabeli, ale nasza gra pozostawia wiele do życzenia i jak tak zostanie długo tego lidera nie utrzymamy...

Dziękujemy wszystkim kibicom za przybycie i doping, następny mecz już w przyszłą niedziele na co już dziś serdecznie zapraszamy!

Jamielnik wystąpił w składzie:
T. Galas, A. Kurowski, P. Wybult (45' B. Dymowski), R. Schramke (60' T. Dziomba), Ł. Paturalski, P. Cabaj, A. Kirzeniewski, S. Otremba, M. Gorzka, D. Przekopowicz(80' S. Skręta) Ponadto do składu powołani byli: P. Skręta, P. Stępień, P. Kurowski.

Powiązana galeria: