TRANSFERY SEZON 2014/15

W tym sezonie do naszej drużyny dołączyło wiele nowych twarz a także takie, które mogliśmy oglądać na naszym boisku parę sezonów temu.

Do LZS Wardrom Jamielnik przyszło aż 13 zawodników a odeszło 2.

PRZYBYLI:

Z klubu KS Radomniak Radomno udało nam się wypożyczyć 3 zawodników : Łukasz Paturalski (pomocnik), Tomasz Dziomba (obrońca/pomocnik), Przemek Cabaj (pomocnik/napastnik).

Wznawia grę 8 zawodników: Łukasz Niezgoda (pomocnik), Mateusz Tadajewski (pomocnik), Radosław Schramke (obrońca/pomocnik), Łukasz Tadajewski (pomocnik), Bartłomiej Dymowski (obrońca), Przemek Przekopowicz (pomocnik), Artur Klein (napastnik), Jarosław Pieńczewski (pomocnik).

Z wypożyczenia wrócił napastnik Mateusz Gorzka. Przez pół sezonu reprezentował barwy KS Radomniak Radomno.

Na zasadzie wolnego transferu do naszych szeregów dołączył Artur Wrzesiński (obrońca).

ODESZLI:

Napastnik i jednocześnie trener Tomasz Harfelder a także bramkarz Marek Buko. Obaj prawdopodobniej zakończyli karierę piłki nożnej.

Przybyłym zawodnikom życzymy dużo bramek i szczęścia na boisku. Miejmy nadzieję, że przyniosą dużo świeżości w szeregi naszego klubu i wyniki bardzo szybko pójdą w górę.