LZS WARDROM JAMIELNIK 0:2 ORZEŁ ULNOWO

W dniu dzisiejszym Nasza drużyna przegrała bój o mistrzostwo z drużyną Ulnowa. Od początku spotkania wydawało się że to My jesteśmy drużyną prowadzącą grę lecz w 7 minucie drużyna przyjezdnych wykonuje rzut rożny i Maciej Wilczak pakuje piłkę z głowy do bramki. Reszta pierwszej odsłony gry to zdecydowana przewaga Naszego zespołu który co i raz starał się odrobić przewagę gości którzy również kilka razy jeszcze niebezpiecznie zaatakowali ale wszystko kończyło się na naszej linii obrony. W 19' faulowany zostaje Cabaj i bliski strzelenia bramki jest Artur Kirzeniewski którego uderzenie o centymetry mija słupek. w 35' Nasza defensywa przejmuje piłkę i szybko ruszamy z kontrą, piłka trafia do Kirzona który ładnym dośrodkowaniem uruchamia Cabaja, który strzałem z głowy postraszył bramkarza z Ulnowa. w 43' Radosław Schramke dośrodkowuje piłkę w pole karne i tam niepilnowany Skręta o centymetry mija się z piłką. Pierwsza piłowa kończy się jednobramkową przewagą gości.

W przerwie mają miejsce trzy zmiany Cabaja zastępuje Gorzka, w miejsce Otremby na plac gry wkracza Brzozowski a za Skręte po kontuzji do gry wraca Waruszewki.

W 60' Na lewej stronie boiska piłkę przejmują goście i Daniel Sikorski dokładnym podaniem uruchamia Wilczaka który nie marnuje tej sytuacji i mamy już 2:0. 4' później ma miejsce pierwsza zmiana w drużynie gości. w 68' żółtą kartką zostaje ukarany Nasz Kapitan Raczkowski i do wykonania rzutu wolnego podchodzi Sikorski który trafia w słupek który ratuje Nas od utraty 3 bramki. w 72' ma miejsce ostatnia zmiana w Naszej drużynie w miejsce Raczka na boisko wbiega Dziomba. w 31' i 38' drugiej odsłony gry mają miejsce zmiany w drużynie gości a w 90' po faulu na bramkarzu ukarany żółtą kartką zostaje M. Gorzka.

W mojej ocenie mimo przegranej to Nasza drużyna lepiej prezentowała się na boisku lecz rywale także pokazali kawał dobrej gry. Panowie nie ma co się łamać to dopiero połowa rundy spinamy poślady i jedziemy za tydzień po 3 punkty!